Strona główna/Informacje dodatkowe/Aktualności/Z dniem 1 lipca 2019r. znosi się IV Wydział Pracy w Sądzie Rejonowym w Pszczynie

Z dniem 1 lipca 2019r. znosi się IV Wydział Pracy w Sądzie Rejonowym w Pszczynie

Aktualności 30 Maja 2019

Z dniem 1 lipca 2019r. znosi się IV Wydział Pracy w Sądzie Rejonowym w Pszczynie, na podstawie §1 pkt 7 Zarządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 29 marca 2019r. w sprawie zniesienia niektórych wydziałów w sądach rejonowych oraz zmieniającego zarządzenie w sprawie utworzenia wydziałów w sądach rejonowych, które zostało ogłoszone w Dzienniku Urzędowym Ministra Sprawiedliwości z dnia 29 marca 2019r. poz. 114.

Sprawy z IV Wydziału Sądu Rejonowego w Pszczynie, z dniem 1 lipca 2019r. zostaną przekazane do IV Wydziału Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Rejonowego w Tychach.

Jednocześnie, na podstawie §2 pkt 4c wyż cyt. Zarządzenia Ministra Sprawiedliwości, z dniem 1 lipca 2019r. IV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Rejonowego w Tychach będzie właściwy do rozpoznawania spraw z zakresu prawa pracy z obszaru właściwości sądów rejonowych w Pszczynie i Tychach oraz spraw z zakresu ubezpieczeń społecznych z obszaru właściwości sądów rejonowych w Mikołowie, Pszczynie i Tychach.

rejestr zmian
do góry