Strona główna/Menu/Załatw sprawę przez internet/Rezerwacja terminu dostępu do akt sprawy

Rezerwacja terminu dostępu do akt sprawy

Prosimy o dokonywanie rezerwacji jak najwcześniej, jednak nie później niż 3 dni robocze przed planowanym terminem zapoznania się z aktami.

  • Wypełnij formularz zapytania dostępny poniżej. (Pamiętaj o poprawnym podaniu sygnatury, adresu email, numeru telefonu).
  • Oczekuj na odpowiedź przesłaną pocztą elektroniczną pod wskazany adres email.
  • Jeśli na dzień przed planowanym terminem przeglądania akt nie otrzymałeś emaliowego potwierdzenia rezerwacji akt skontaktuj się z nami telefonicznie celem wyjaśnienia nieprawidłowości tel. 32 44 94 195
  • Zastrzegamy możliwość zmiany godzin rezerwacji akt w skutek wystapienia nieprzewidzianych okoliczności.
Godzina przeglądania
Sąd Rejonowy w Pszczynie z siedzibą w Pszczynie, ul. ks. bp. Bogedaina 14, 43-200 Pszczyna, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż: 1) podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne w celu rezerwacji terminu dostępu do akt sprawy 2) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania 3) dane nie będą udostępniane przez Sąd Rejonowy w Pszczynie innym podmiotom poza uprawnionymi z mocy prawa 4) podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 5) dane kontaktowe inspektora ochrony danych Sądu Rejonowego w Pszczynie znajdują się na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Pszczynie 6) dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji rezerwacji terminu dostępu do akt sprawy 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
* pola wymagane
do góry